سرمربی برکنار شده شاهین، پای پلکان هواپیما ابقا شد!
به نظر می رسد محمد احمدزاده سرمربی برکنار شده شاهین شهرداری بار دیگر سکان هدایت این تیم را بر عهده خواهد گرفت.
كدخبر: id-47835
تاريخ: 2017-01-06 12:28:14

به گزارش گام نیوز به نظر می رسد محمد احمدزاده سرمربی برکنار شده شاهین شهرداری بار دیگر سکان هدایت این تیم را بر عهده خواهد گرفت.

به گزارش فوتبال بوشهر و در حالی که هفته گذشته این مربی شمالی در تصمیمی عجیب از سمت خود برکنار شده بود و قرار شد مهدی پاشازاده جایگزین وی شود،گویا پاشازاده حاضر به حضور در بندر نشده و دست مسولان باشگاه بوشهری را در حنا گذاشته است.

بعد از این اتفاق و در حالی که گفته میشد دیگر گزینه ها روی میز هیات مدیره قرار بگیرند اما به یکباره ورق برگشت.یک منبع آگاه در این باره به فوتبال بوشهر گفت:عصر روز چهارشنبه و در حالی که احمدزاده پای پلکان هواپیما بوده تا بوشهر را ترک کند،به یکباره با وی تماس می گیرند تا سرمربی را به جلسه هیات مدیره دعوت کنند.سرمربی شاهین که در چند روز گذشته بوشهر را ترک نکرده بود تا کارهای مربوط به تسویه حساب خود را انجام دهد،به جز یک بیانیه کوتاه هیچ حرفی نزد تا حرف و حدیث ها ادامه داشته باشد.

تا این لحظه هیچ خبر رسمی از سوی باشگاه شاهین شهرداری اعلام نشده اما به نظر می رسد که احمدزاده را برای ماندن در بوشهر راضی کرده اند البته اگر تا صبح پنجشنبه اتفاق عجیب دیگری رخ ندهد!

احمدزاده در بیانیه خداحافظی اش که در فضای مجازی منتشر شد، نوشته بود: «با همه خاطرات خوبی که از تیم ریشه دار شاهین و مردم خونگرم بوشهر دارم حضور در رتبه سوم جدول ارضا کننده انگیزه های  فراوان شخصی من و توقعات به حق هواداران در رسیدن به موفقیت با این تیم نیست. ضمن تشکر از همه طرفداران و مسوولان باشگاه شاهین به نظر می رسه ادامه همکاری با  ابزار فعلی برای موفقیت با این تیم دوست داشتنی میسر نیست.»