146 کيلوگرم مواد مخدر در عمليات مشترک پليس کشف شد
ماموران پليس مبارزه با موادمخدر استان بوشهر و کهگيلويه و بوير احمد در يک عمليات مشترک محموله 146 کيلو و 500 گرمي حشيش را زمينگير کردند.
كدخبر: id-48106
تاريخ: 2017-01-09 14:39:58

به گزارش گام نیوز سرهنگ "وحيد زرين کلاه" رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: با تلاش هاي شبانه روزي اطلاعاتي، ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان با هماهنگي و همکاري ماموران انتظامي استان کهگيلويه و بويراحمد در عملياتي برنامه ريزي شده موفق به کشف 146 کيلو و 500   گرم حشيش از دو دستگاه خودرو سواري در شهرستان "دنا" شدند.

وي با اشاره به اينکه قاچاقچيان در صدد حمل اين مواد از مسير استان بوشهر به  کهگيلويه و بويراحمد و استان هاي همجوار بودند اما غافل از اينکه در تور اطلاعاتي پليس قرا گرفته و تحت تعقيب هستند، عنوان کرد: در اين رابطه دو قاچاقچي دستگير و براي سير مراحل قانوني به مرجع قضائي معرفي شدند.

رئيس پليس مبارزه با موادمخدر استان بوشهر از همکاري فرماندهي انتظامي استان کهگيلويه و بويراحمد در راستاي اجراي موفق اين عمليات، تشکر و قدرداني کرد.#

 

کشف بيش از 8 ميليارد ريال کالاي قاچاق در عسلويه

 جانشين فرمانده انتظامي استان از اجراي طرح مبارزه با قاچاق کالا و کشف هشت ميليارد و 550 ميليون ريال کالاي قاچاق در شهرستان عسلويه طي 48 ساعت گذشته خبر داد.

سرهنگ "عليرضا رزمي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، بيان داشت: با اجراي طرح مبارزه با قاچاق کالا در 48 ساعت گذشته، با محوريت پليس آگاهي و همکاري ساير رده هاي انتظامي مقادير زيادي کالاي قاچاق کشف شد.

وي گفت: با افزايش گشت هاي انتظامي و استقرار ايستگاه هاي بازرسي در محورهاي مواصلاتي هفت دستگاه کشنده تريلر حامل انواع کالاي قاچاق توقيف شد.

اين مقام انتظامي خاطرنشان کرد: کالاهاي کشف شده از اين خودروها شامل: پنج هزار و 112 ثوپ پوشاک به ارزش دو ميليارد و 250 ميليون ريال، 23 دستگاه تلفن همراه به ارزش 100 ميليون ريال ، 124 عدد باطري صنعتي به ارزش 200 ميليون ريال و محموله رول پلاستيکي به ارزش 6 ميليارد ريال بوده است.

فرمانده انتظامي شهرستان عسلويه تصريح کرد: در پايان اين طرح، هفت دستگاه تريلر توقيف، جمعا هشت ميليارد و 550 ميليون ريال کالاي قاچاق همراه آن کشف شده و هفت نفر متخلف دستگير و به پليس آگاهي منتقل شدند.