۸.۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در عسلویه کشف شد
جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر از اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و کشف هشت میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال کالای قاچاق در شهرستان عسلویه طی ۴۸ ساعت گذشته خبر داد.
كدخبر: id-48116
تاريخ: 2017-01-09 18:49:13

به گزارش گام نیوز سرهنگ علیرضا رزمی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس بوشهر بیان داشت: با اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا در ۴۸ ساعت گذشته، با محوریت پلیس آگاهی و همکاری سایر رده‌های انتظامی مقادیر زیادی کالای قاچاق کشف شد.

وی گفت: با افزایش گشت‌های انتظامی و استقرار ایستگاه‌های بازرسی در محورهای مواصلاتی هفت دستگاه کشنده تریلر حامل انواع کالای قاچاق توقیف شد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: کالاهای کشف شده از این خودروها شامل پنج هزار و ۱۱۲ ثوپ پوشاک به ارزش دو میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال، ۲۳ دستگاه تلفن همراه به ارزش ۱۰۰ میلیون ریال، ۱۲۴ عدد باطری صنعتی به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال و محموله رول پلاستیکی به ارزش ۶ میلیارد ریال بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه تصریح کرد: در پایان این طرح، هفت دستگاه تریلر توقیف، جمعا هشت میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال کالای قاچاق همراه آن کشف شده و هفت نفر متخلف دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

منبع: مهر