اهل سنت همواره پشتیبان این نظام و انقلاب و رهبری است
امام جمعه اهل سنت شهر نخل تقی گفت: اهل سنت همواره پشتیبان این نظام و انقلاب و رهبری است.
كدخبر: id-48201
تاريخ: 2017-01-11 10:12:07

به گزارش گام نیوز شیخ محمد انزاری صبح چهارشنبه در مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در حسینیه فاطمه الزهراء عسلویه با تسلیت درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: آیت الله هاشمی رفسنجانی یکی از ستارگان درخشان انقلاب اسلامی است.

وی اضافه کرد: خداوند پیامبر(ص) را مورد خطاب قرار می‌دهد و می‌فرماید ای پیامبر تو هم طعم مرگ را خواهی چشید؛ روزی فرا می رسد که انسان هرچه قدر در این دنیا زندگی کند آخر فرصتی فراهم می‌شود که از دنیا رخت ببندد و به تکامل برسد و به ملاقات خداوند برود و این راه را برود؛ رسول خدا که فاضل‌ترین و محبوب‌ترین و بالاترین انسان روی زمین است از دنیا رخت بربست.

امام جمعه اهل سنت نخل تقی، آقای هاشمی را شخصیت بزرگوار و از یاران دیرین امام رهبری و انقلاب دانست و گفت: خواسته آیت‌الله هاشمی این بوده که ما کنار رهبر باشیم و ما باید همواره در رکاب رهبر انقلاب باشیم  زیرا که چیزی تغییر نکرده گوش به فرمان این مرد بزرگ و مجاهد نستوه هستیم.

انزاری با تاکید بر حضور اهل سنت در تمام عرصه‌های انقلاب اسلامی تصریح کرد: ما اهل سنت نه تنها همراه انقلاب بلکه سازندگان انقلاب هستیم؛ در هر زمان و مکان هوشیار و بیدار در کنار رهبر معظم انقلاب و گوش به فرمان ایشان در صحنه حاضریم و از پیروزی انقلاب و پیشرفت نظام جمهوری اسلامی خوشحالیم.

منبع: مهر