تلاش های 60 ساله آیت‌الله رفسنجانی برای خدمت به نظام ستودنی است
شهردار بوشهر گفت: مرحوم آیت‌الله رفسنجانی انسانی مدیر، مدبر و هوشیار بود که چهره‌ معتدل جهانی یافت که تلاش‌های 60 ساله وی برای خدمت به نظام ستودنی است.
كدخبر: id-48214
تاريخ: 2017-01-11 10:55:15

به گزارش گام نیوز غلامعلی میگلی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: خبر تأثربرانگیز درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یار و یاور دوران سختی‌های مبارزاتی امام خمینی(ره) و دوست و همراه مبارزاتی مقام معظم رهبری موجی از ناراحتی و اندوه در سراسر کشور پدید آورده است.

وی اضافه کرد: تلاش‌های مجاهدانه این مجتهد گرانقدر در طی قریب به 60 سال همراه با دشواری‌ها و تنگناهایی بوده است که هیچ‌کدام نتوانست بر روحیه خستگی‌ناپذیر و خداجوی این اسوه اصیل نسل اول مبارزان انقلاب اسلامی ایران خللی وارده نموده و او را اندیشه خدمت به نظام دور سازد.

شهردار بوشهر عنوان کرد: حضور در سمت‌های مختلف و حساس اجرایی و نظارتی از ابتدای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در طی چهار دهه از وی شخصیتی تأثیرگذار و آگاه ساخت که توان گذر از بن‌بست‌ها و خلق راهکارها در بزن‌گاهای سیاسی را داشت.

وی ادامه داد: مرحوم آیت‌الله رفسنجانی انسانی مدیر، مدبر و هوشیار  بود که چهره‌ی معتدل جهانی یافت و دین و سیاست را به هم پیوند زد که تلاش‌های 60 ساله وی برای خدمت به نظام ستودنی است.

میگلی‌نژاد بیان کرد: مراتب اندوه عمیق خویش را در از دست دادن فردی با ایده‌های ناب که همواره موقعیت نظام جمهوری اسلامی ایران را را متضمن بوده است اعلام می‌نمایم و ضمن عرض تسلیت به یار همدوش مبارزاتش رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله سیدعلی خامنه‌ای برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای خانواده محترمشان و عموم مردم صبر جزیل بر این مصیبت عظمی مسألت دارم.

منبع: فارس