سریال تلویزیونی «مردان نادر» در بوشهر ساخته می‌شود
مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: در راستای فرهنگ ایثار و شهادت، نخستین سریال تلویزیونی رسانه ملی با موضوع دفاع مقدس در خلیج همیشگی فارس به نام مردان نادر در بوشهر ساخته می‌شود.
كدخبر: id-48241
تاريخ: 2017-01-11 15:09:03

به گزارش گام نیوز سید حسین ناظر ظهر امروز در آیین شروع ساخت سریال تلویزیونی مردان نادر اظهار داشت: با توجه به ظرفیت‌های کم نظیر برای ساخت مجموعه‌های فاخر تلویزیونی در صدا و سیمای مرکز بوشهر، کار ساخت سریال تلویزیونی مردان نادر در بوشهر آغاز می‌شود.

وی اضافه کرد: برای ساخت این سریال 300 دقیقه‌ای که با مشارکت نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام می‌شود از ظرفیت‌های هنری بازیگران مستعد بوشهری و ملی استفاده می‌شود.

رئیس صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مرکز بوشهر تصریح کرد: سریال تلویزیونی یاران نادر، اولین مجموعه تلویزیونی مربوط به دفاع مقدس در آب‌های خلیج فارس در سطح کشور است که در بوشهر ساخته می‌شود.

وی ادامه داد: استان بوشهر به دلیل دو قرن مقاومت با استکبار در حفاظت از مرزهای آبی کشورمان در خلیج فارس دارای جایگاه مهمی در سطح کشور است که تاریخ ایران از خودگذشتگی مردم این استان در مقابله با استعمار انگلیس توسط شهید رئیسعلی دلواری و یارانش و شهید نادر مهدوی در مقابله با استکبار امریکا در دوران دفاع مقدس هشت ساله و دستگیری تفنگداران متجاوز امریکایی در آبهای داخلی ایران در دی‌ماه سال گذشته را از یاد نمی‌برد.

در آیین رونمایی از آغاز ساخت سریال تلویزیونی یاران نادر، جانشین فرمانده کل سپاه ، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، استاندار بوشهر و جمعی از مقامات نظامی، انتظامی و خانواده های شهدا حضور داشتند./فارس