ساخت دستگاهی هوشمند برای مسافران کشتی
دستگاه هوشمندی برای مسافران کشتی ارائه شده است که می‌توان با آن، هر گونه سرویسی را دریافت کرد. به عنوان مثال غذای مورد علاقه را سفارش داد، به صورت خودکار قفل کابین اختصاصی را باز کرد یا تماس تلفنی گرفت.
كدخبر: id-48268
تاريخ: 2017-01-11 19:16:22

به گزارش گام نیوز یکی از شرکت‌هایی که سفرهای دریایی تفریحی را ترتیب می‌دهد، فناوری پوشیدنی جدیدی ارائه کرده است که از این پس مسافران پیش از سوار شدن به کشتی، آن را دور گردن خود می‌اندازند تا کشتی و کارکنان کشتی هر یک از آنها را به صورت جداگانه بشناسند.

این فناوری هوشمند Ocean Medallion نام دارد، به کارکنان کشتی تفریحی امکان می‌دهد هر یک از مسافران را جداگانه شناسایی کنند و به نیاز آنها به صورت اختصاصی پاسخ دهند.

این فناوری پوشیدنی به گونه‌ای ساخته شده است که می‌توان از آن در قالب گردنبند، گیره تزیینی لباس یا دسته‌کلید استفاده کرد و یا آن را در جیب خود گذاشت.

با این فناوری می‌توان هر گونه سرویس را دریافت کرد و به عنوان مثال غذای مورد علاقه را سفارش داد، به صورت خودکار قفل کابین اختصاصی را باز کرد، یا تماس تلفنی گرفت.

این دستگاه کوچک کاربردی که شکل ظاهری زیبا دارد به گونه‌ای ساخته شده است تا سفر دریایی را برای مسافران خاطره‌انگیز کند و بهترین لحظات را برای آنها رقم بزند.

هر کدام از این گجت‌ها به صورت بی‌سیم به سیستم‌های مرکزی در کشتی متصل می‌شوند و قرار است مدل پیشرفته‌تر آن در اواسط سال جاری میلادی به اینترنت هم متصل شود.

منبع: فارس