پیروزی قاطعانه بایرن بر آینتراخت فرانکفورت
بایرن با پیروزی 3-0 مقابل فرانکفورت، بر صدرنشینی مقتدرانه خود در بوندسلیگا ادامه داد و جایگاه خود را مستحکم تر از قبل کرد.
كدخبر: id-53197
تاريخ: 2017-03-11 20:18:27

به گزارش گام نیوز بایرن بازی را هجومی آغاز کرد و خیلی زود بر جریان مسابقه مسلط شد. حرکات روبن از راست و آلابا از چپ خیلی زود باعث شد تا آینتراخت در زمین خودش محبوس شود؛ ولی بایرن از خلق موقعیت جدی در ده دقیقه اول ناکام ماند.

 

میهمان به تدریج از ترس اوایل بازی فاصله گرفت و چند حمله بسیار خطرناک روی دروازه بایرن تدارک دید؛ حملاتی که با بدشانسی به بار ننشستند.

در یک صحنه ارگوتا که روی پاس عمقی بلوم با نویر تک به تک شده بود؛ گلر سرشناس بایرن را دریبل زد ولی وقتی قصد وارد کردن توپ به درون دروازه را داشت، این هوملس بود که با یک تکل شجاعانه توپ را راهی کرنر کرد.

 

 

 

 

بایرن دقیقه 38 به گل اول خود دست یافت.

نفوذ مولر از راست و پاس عرضی او در دهانه دروازه به لواندوفسکی رسید و او هم از غفلت گلر و مدافع فرانکفورت استفاده کرده و دروازه خالی را گشود.

فرانکفورت بلافاصله می توانست گل تساوی را به ثمر برساند ولی ارگوتا نتوانست به سانتر تند و تیزی که از چپ ارسال شده بود برسد.

 

سه دقیقه پس از گل اول، بایرن به گل دوم خود هم دست یافت. نفوذ عالی آلابا از چپ و سانتر او درون شش قدم به داگلاس کاستا رسید و او هم کار دشواری برای گل زدن نداشت تا حساب کار 2-0 شود همین نتیجه تا پایان نیمه اول باقی ماند.

 

 

 

 

بایرن در شروع نیمه دوم می توانست به گل سوم هم برسد ولی توماس مولر که توپ را از روی سر گلر فرانکفورت هم عبور داده بود، در گلزنی ناکام ماند و در واقع این مدافع میهمان بود که با رشادت توپ را از روی خط راهی کرنر کرد.

 

مونیخی ها دقیقه 55 به گل سوم رسیدند و زننده این گل لواندوفسکی بود تا خود را در این بازی دو گله کند.

سانتر عالی روبن به مهاجمی چون لواندوفسکی نیاز داشت تا به گل تبدیل شود. یک کنترل خوب از مهاجم لهستانی و بلافاصله تبدیل شدن نتیجه بازی به 3-0 برای بایرن.

تلاش بایرن برای زدن گل های بیشتر نتیجه ای نداشت و در نهایت بازی با همان نتیجه 3-0 خاتمه یافت. بایرن حالا 59 امتیازی است و با لایپزیش رده دومی 10 امتیاز اختلاف دارد.

منبع: ورزش سه