مردم هر سال حضوری پرشورتر در راهپیمایی روز جهانی قدس دارند
مسئول شورای هماهنگی تبلیفات اسلامی بخش آبدان گفت: مردم ایران اسلامی هر سال حضوری پرشورتر در راهپیمایی روز جهانی قدس دارند.
كدخبر: id-57872
تاريخ: 2017-06-19 12:16:56

به گزارش گام نیوزابراهیم درویشی اظهار داشت: همه ما وظیفه داریم در این روز در راهپیمایی شرکت کنیم و در مقابل اسراییل بایستیم که غده سرطانی جهان اسلام است.

وی با اشاره به حساس بودن راهپیمایی امسال گفت: امسال حساسیت این روز زیاد است و ما باید حضوری پرشورتر از سال‌های گذشته شرکت کنیم.

درویشی ادامه داد: رژیم کودک‌کش که با ظلم و جنایت بی‌شمار خود حقوق بشر را پایمال کرده است و به ظاهر شعار حقوق بشر را سر می‌دهد اما جنایات بی‌شمار این رژیم نشان دهنده عدم پایبندی این رژیم به حقوق بشر مظلومان و محرومان جهان اسلام به ویژه مردم فلسطین، بحرین، یمن و سوریه است.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بخش آبدان از همه مردم مومن و ولایت مدار برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس که از ساعت ۱۲ ظهر از میدان سقاخانه شهدا تا مصلی نماز جمعه آبدان برگزار می‌شود دعوت به عمل می‌آید.

وی اظهار امیدواری کرد: اقشار مختلف مردم با وحدت و انسجام کامل در این راهپیمایی باشکوه شرکت کنند و بار دیگر نشان دهند که در خط اول مبارزه با استکبار جهانی هستند.

منبع: مهر