وضعیت فعلی ارتباطی و مخابرات شهرستان جم جای تاسف دارد
رئیس شورای اسلامی شهرستان جم گفت: وضعیت فعلی ارتباطی و مخابرات شهرستان جم جای تاسف دارد و‌ انتظار می‌رود استانداری بوشهر و مخابرات استان نگاه ویژه‌ای به حل مشکلات زیرساختی مخابرات در شهرستان جم داشته باشند.
كدخبر: id-66912
تاريخ: 2018-01-11 10:44:02

به گزارش گام نیوز اسدالله نیکخواه در آیین تودیع و معارفه فرمانداران شهرستان جم اظهار داشت: استاندار بوشهر قبلا قول داده بودند که نوروزی در جم ماندگار است و در این تغییرات فرمانداران جم بدون تغییر خواهد بود اما حالا با وجود این که این قول عملی نشد این گله‌مندی از استاندار بوشهر و نماینده جنوب استان بوشهر وجود دارد.

وی با اشاره به مشکلات شهرستان جم بیان کرد: مساله آب کوثر، دانشکده فنی مهندسی جم، جاده‌های جم به فیروزآباد، ریز به دوراهک، ریز به سرچشمه، ریز به دژگاه، دو ‌زیرگذر ورودی‌های مرکز شهرستان و استقرار نمایندگی اداره آموزش و‌ پرورش در بخش ریز از مسائل مهم شهرستان جم است که استاندار بوشهر و فرماندار جدید جم باید برای رفع انان اقدام کنند.

رئیس شورای اسلامی شهرستان جم تصریح کرد: هر چند به عنوان مثال در بحث زیرگذر و روگذرهای ورودی مرکز شهرستان جم نیاز به تامین اعتبار ملی است و اعتبارات شهرستانی و استانی جوابگو نیست که البته با موجود شرکت‌های نفت و گاز مستقر در شهرستان، این خواسته‌ها عملی است.

نیکخواه با بیان این که وضعیت فعلی ارتباطی و مخابرات شهرستان جم جای تاسف دارد و‌ باید نگاه ویژه ای به این حوزه شود افزود: استانداری بوشهر و مخابرات استان نگاه ویژه‌ای به حل مشکلات زیرساختی مخابرات در جم داشته باشند.

 وی ادامه داد: زیرساخت ها از کیفیت خوبی برخورددار نیستند و با توجه به رشد جمعیت شهرستان جم باید زیرساخت‌های مخابراتی نیز تقویت و توسعه یابند که تاکنون محقق نشده و متاسفانه در عصر ارتباطات جم در حوزه مخابراتی مشکلات زیادی دارد که می‌طلبد استاندار بوشهر به این موضوع ورود کند تا مشکل مخابراتی جم رفع شود.

رئیس شورای اسلامی شهرستان جم با بیان این که فتح‌الله نوروزی ارتباط خوبی با شوراهای شهرستان داشتند که یکی از عوامل موفقیت وی بود، عنوان کرد: تمامی شوراهای شهرستان جم در کنار فرماندار جدید خواهد بود و برای وی آرزوی موفقیت می‌کنیم و امیدواریم با تعامل و همراهی با شوراها سبب رفع مسائل و مشکلات شهرستان جم شود و این آمادگی همکاری از سوی شوراها با فرماندار وجود دارد.

در این آیین از زحمات 31 ماهه فتح الله نوروزی تقدیر و محمد حسینی به عنوان فرماندار جدید شهرستان جم معرفی شد.

منبع: فارس