پیش‌بینی رهبر انقلاب در مورد«راهپیمایی تماشایی» توسط مردم محقق شد
گام نيوز : امام جمعه موقت تهران گفت: پیش‌بینی رهبر انقلاب در مورد راهپیمایی تماشایی امسال در روز ۲۲ بهمن توسط مردم محقق شد.
كدخبر: id-68578
تاريخ: 2018-02-11 12:10:52

به گزارش گام نیوز آیت‌الله سید احمد خاتمی در آیین راهپیمایی ۲۲ بهمن در بوشهر با گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اظهار داشت: مردم ایران امروز به راهپیمایی تماشایی که رهبر معظم انقلاب پیش‌بینی کرده بودند تحقق بخشیدند.

وی افزود: هر گام شما تیری بر قلب دشمنان و بیانگر آن است که تا آخرین نفس تمام مردم ایران پای این انقلاب ایستاده‌اند.

امام جمعه موقت تهران گفت: این راهپیمایی باشکوه شما مردم وفادار بوشهر که در تاریخ افتخاراتش مبارزه با انگلیس را دارد عناوین قرآنی نیز دارد.

وی تصریح کرد: انقلاب های مختلفی در جهان به وقوع پیوسته است که اکنون اگر مانده اند، جشن پیروزی آن نمادین و با حضور مسئولینشان برگزار می شود.

خاتمی بیان کرد: اما در انقلاب اسلامی ایران هر ساله جشن پیروزی با وحدت و حضور همه افراد با سلیقه های مختلف وفادار به نظام اسلامی و دین رقم می‌خورد.

وی گفت: مردم ما با این حضور نشان می دهند که اگر اختلاف سلیقه ها وجود داشته باشد اما وقتی پای مبارزه با دشمن باشد با یکدیگر متحد می‌شوند و دیوار بلند و مستحکمی در برابر هجمه‌ها، فشارها و توطئه‌ها می‌شود.

 

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بیان کرد: در دی ماه گذشته استکبار به کمک قانون منطقه و منافقین ترور کننده، اغتشاشی در ایران آفریدند و به خیال خامشان در پی آسیب رساندن به نظام مقدس اسلامی بودند اما حضور مردم در ۱۷ دی ماه و راهپیمایی امروز نشان داد که اجازه نمی دهند به نظام و انقلاب خدشه ای وارد شود.

وی افزود: مردم با حضور خود نشان دادند که اگر مشکلات و فشارهای اقتصادی، سوء تدبیر و فساد برخی از افراد داخلی است اما شکوه و عظمت انقلابی نیز وجود دارد.

خاتمی با بیان اینکه مردم ایران اسلامی همچنان استکبارستیز هستند، بیان کرد: آمریکا شیطان بزرگ است و این شعار از ابتدای انقلاب بوده و تا کنون نیز ادامه دارد.

وی با اشاره به نقش ولایت فقیه در تداوم این انقلاب، خاطرنشان کرد: ولایت فقیه اولین نقش در تولید و تداوم این انقلاب دارد و به همین دلیل است که امروز درایت، ایستادگی و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب خاری در چشم دشمنان است.

امام جمعه موقت تهران با عنوان اینکه رهبری آینده این انقلاب را روشن می‌داند، تصریح کرد: مشکلات ماندنی نیست و هیچ گره ناگشودنی ماندنی نخواهد ماند.

منبع: مهر