دعوت «گام نیوز» از شهروندان برای ارسال سوژه های خبری
گام نیوز: سرویس شهروند خبرنگار گام نيوز از شما هم‌استانی‌های گرامی دعوت می‌کند سوژه‌ها، عکس‌ها و ویدئوهای خبری خود را به شناسه تلگرامی زیر ارسال کنید.
كدخبر: id-69030
تاريخ: 2018-03-13 10:15:41

به گزارش گام نیوز سرویس شهروند خبرنگار گام نيوز از شما هم‌استانی‌های گرامی دعوت می‌کند سوژه‌ها، عکس‌ها و ویدئوهای خبری خود را به شناسه تلگرامی زیر ارسال کنید.
👤gamnews_admin@

✅  این تولیدات خبری با نام خودتان در سایت و کانال گام نيوز منتشر خواهد شد.
✅ سوژه‌ها، عکس‌ها و ویدئوهای شما می‌تواند شامل رویدادها، مشکلات، قابلیت‌ها،صحنه‌ها و مناظر جذاب با موضوع دلخواه شما باشد.
🔸نکته:
📸 دقت کنید هنگام ضبط و ثبت این فرآورده‌ها گوشی موبایل را در حالت افقی بگیرید.

همچنین هم استاني های عزیز می توانند انتقاد ها و پیشنهادات و مشکلات شهر و منطقه و محله خود را جهت باز نشر در کانال گام نيوز برای ما ارسال کنند.

همچنین روابط عمومی دستگاه های اجرايى استان بوشهر و شهرستان ها می توانند اخبار خود را روزانه جهت اطلاع مردم استان به ادمين كانال گام نيوز ارسال نمايند.

🔻ارتباط با مدير كانال گام نيوز 👇👇
1- شماره تلفن 09334756360 را در گوشی موبایل خود ذخیره و یا از طریق ارسال به شناسه gamnews_admin@ کنید و فقط از طریق نرم افزار تلگرام، تصاویر (فیلم و عکس) و سوژه‌های خود را برای ما ارسال نمایید.

 تیم گام نيوز، حسن اعتماد و همراهی شما مخاطبان گرامی را قدر می گذارد و امیدواریم با ارائه سرویس دهی مناسب در جهت رضایت بیشتر شما مخاطبان گرامی گام برداریم.

Thumbnail