بالغ بر 70 هزار متقاضی دریافت وکالت در کشور وجود دارد
امیر کمالوند مدیر موسسه مشاهیر مهر دادآفرین از وجود بالغ بر ٧٠ هزار متقاضی دریافت وکالت در کشور خبر داد.
كدخبر: id-75601
تاريخ: 2018-07-11 19:51:34

به گزارش گام نیوز مدیر موسسه  مشاهیرمهر دادآفرین از وجود بالغ بر ٧٠ هزار متقاضی دریافت وکالت در کشور خبر داد.
امیر کمالوند اظهار داشت: در کشور حدود ٧٠ هزار نفر متقاضی دریافت پروانه وکالت هستند اما ظرفیت ها برای دریافت پروانه اندک است.
وی با بیان اینکه در سال گذشته ظرفیت کانون وکلا حدود هزار نفر بوده است، خاطر نشان کرد: سهم موسسه داد آفرین در آموزش به متقاضیان و شرکت کنندگان در آزمون وکالت و قضاوت چیزی حدود هزار  نفر خواهد بود که این تنها مربوط به کلاس های آموزشی ما بوده است.
مدیر موسسه مشاهیرمهر دادآفرین در ادامه عنوان کرد: در آزمون های این موسسه بالغ بر سه هزار نفر شرکت کردند.
کمالوند با بیان اینکه تنها یک سی ام متقاضیان در کلاس های داد آفرین شرکت می کنند گفت: اما در نتیجه از هر سه پذیرفته شده آزمون های قضاوت و وکالت از این موسسه بوده است.
وی بیان کرد: آزمون های آزمایشی ما در ١٨ مرحله و آموزش های ما طی ۶٠٠ ساعت تدریس می شود.

مدیر موسسه مشاهیر مهر دادآفرین با اشاره به اینکه تمام شش درس مورد نیاز متقاضیان در این موسسه آموزش داده می شوند اظهار داشت: نحوه فعالیت ما آموزش از بدو تا انتهای درس است و تنها سیستم تست زنی نیست.
کمالوند به فعالیت برخی موسسات سود جو اشاره کرد و گفت: صحبت های هیچ موسسه و فردی مبنی بر آموزش های کلید طلایی برای این آزمون ها صحت ندارد بلکه برای موفقیت در آزمون ها باید بتوانید الفبای حقوق را فرا گیرید.
وی عنوان کرد: برای موفقیت در این آزمون نباید به جزوات مراجعه کرد بلکه باید کتاب های مرجع مطالعه شود و تنها راه رسیدن به موفقیت تلاش مضاعف است.

مسوول موسسه مشاهیر مهر داد آفرین شعبه بوشهر گفت: از تعداد ۴٠ نفر سهمیه کانون وکلای استان بوشهر ٢٧ نفر از این موسسه قبول شدند که ٨٠ درصد آن را بانوان تشکیل می دادند.